Nr katalogowy: 1033

Zygmunt BRUNNER (1878-1961)

Nr katalogowy: 1033
Portret, 1950
olej, płótno; 73,5 x 54,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Zyg. Brunner / 1950.