Malarz nieokreślony, włoski, k. XVII w.
Nr katalogowy: 56
Martwa natura z puttami
olej, płótno dublowane; 65 x 166 cm.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
estymacja: 14 000 - 18 000 zł