Nr katalogowy: 40

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 40

Kwiaty w chińskim wazonie, 1923

olej, płótno; 100 x 70,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz / 1923.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł