Nr katalogowy: 38

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 38
Róże
olej, tektura; 33 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: a. Karpiński.
Cena oferowana 13 000 zł