Nr katalogowy: 38

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 38

Róże

olej, tektura; 33 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: a. Karpiński.
estymacja: 13 000 - 17 000 zł
Cena oferowana 13 000 zł