Nr katalogowy: 36

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

Nr katalogowy: 36

Kwiaty w dzbanie

olej, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński
estymacja: 5 000 - 6 000 zł