Nr katalogowy: 32

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

Nr katalogowy: 32

Pejzaż z miasteczkiem w dali

olej, płótno; 60,5 x 82 cm;
sygn. p. d.: H. Rudzka C.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł