Nr katalogowy: 25

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 25
Portret mężczyzny, 1925
olej, tektura; 49 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1925 J. Malczewski;