Nr katalogowy: 24

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 24

Budowanie domu, 1916

olej, tektura, 33 x 34 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofmann / 1916