Nr katalogowy: 23

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 23
Pejzaż z Bogówki
olej, tektura, 33 x 39 cm;
sygn. p.d.: Wlastimil Hofmann / Zakopane Bogówka 1925
Cena sprzedaży 8 500 zł