Nr katalogowy: 21

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 21

W buduarze, 1959

akwarela, piórko, tusz, papier; 56 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 19 AU 59.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł