Nr katalogowy: 20

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 20

Studia głów młodzieńca i dziewczynki - Typy krakowskie

akwarela, ołówek, papier; 29,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Fałat.
estymacja: 20 000 - 25 000 zł