Nr katalogowy: 18

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 18
Przybyli ułani, 1935
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1935.
Cena sprzedaży 8 000 zł