Nr katalogowy: 16

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

Nr katalogowy: 16

Matka z dzieckiem

ołówek, węgiel, akwarela, papier; 19,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Tade / Makowski.
estymacja: 70 000 - 90 000 zł
Cena sprzedaży 77 000 zł