Nr katalogowy: 15

Leopold GOTTLIEB (1879-1934)

Nr katalogowy: 15

Nadmorskie miasteczko

tusz, akwarela, papier naklejony na sklejkę; 20 x 25 cm;
sygn. p. d. l. gottlieb.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł