Nr katalogowy: 13

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

Nr katalogowy: 13

Matka Boża z Dzieciątkiem, 1932

olej, sklejka; 99 x 63 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. STRYJEŃSKA 1932;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena sprzedaży 38 000 zł