Nr katalogowy: 13

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

Nr katalogowy: 13
Matka Boża z Dzieciątkiem, 1932
olej, sklejka; 99 x 63 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. STRYJEŃSKA 1932;
obraz po konserwacji.
Cena sprzedaży 38 000 zł