Nr katalogowy: 12

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 12

Układając bukiet

olej, sklejka; 60 x 70 cm;
sygn. l. g.: Jabłoński.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena oferowana 4 800 zł