19 marca, godz. 18.00
Przyjmujemy zlecenia:
Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Nr katalogowy349
Anioł
brąz, agat, wys. 39,5 cm;
sygn. od spodu: B. CHROMY.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
sygn. od spodu: B. CHROMY.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
3 500 zł
Sylwester AMBROZIAK (ur. 1964)
Nr katalogowy351
Do góry nogami / Stojący na głowie
ceramika szkliwiona, wys.: 31 cm.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Stanisław WYSOCKI (ur. 1949)
Nr katalogowy353
Akt, 2002
brąz, wys.: 36,5 cm;
sygn., dat oraz nakład z tyłu: Stan Wys / 4/12 / 2002.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
3 300 zł
Marian KONIECZNY (1930-2017)
Nr katalogowy354
Ikar, 1988
brąz patynowany, wys. całkowita: 66 cm;
sygn. na podstawie: MKonieczny, numer odlewu: 4/8, dołączony certyfikat autentyczności.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
9 000 zł
Antonia MULAS, XX w.
Nr katalogowy1301
Roman Opałka przy pracy, 1993
odbitka żelatynowo-srebrowa (?), papier matowy, płyta; 60 x 45 cm;
u dołu autograf: Roman Opałka, data: 20.10.1993 oraz inne nieczytelne napisy (ołówkiem);
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Tomasz SOBECKI (ur. 1952)
Nr katalogowy1303
Dyptyk - Warszawa, z cyklu: Dynamika Miasta, 2015
fotografia barwna metodą wielokrotnej ekspozycji na kliszy, wydruk bezpośredni UV na pleksi;
100 x 70 cm (wymiar każdej z prac); wydruk autorski, nakład: 1/7;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Aleksander MITKA (ur. 1946)
Nr katalogowy1305
Schody, 1965
fotografia bromowa, papier fotograficzny matowy; 38,8 x 29 cm;
sygn. i dat. p. d. monogramem wiązanym: AM '65 (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Magdalena GINTOWT-JUCHNIEWICZ (ur. 1976)
Nr katalogowy1307
Tryptyk, 1998
akwatinta, papier; 29 x 60 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: "TRYPTYK" II WERSJA 1/20 /AKWATINTA/ MJuchniewicz 98 r.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Nr katalogowy1309
Zestaw 5 prac - Studia portretowe
1. Studia portretowe, 2. Portret mężczyzny, 3. Portret mężczyzny z wąsami, 4. Portret mężczyzny w okularach, 5. Portret
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Andrzej NOWACKI (ur. 1953)
Nr katalogowy1311
181002-48, 2002
pastel, papier; 33 x 28 cm (wymiar arkusza), 19 x 18 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A.Nowacki 2002 (ołówkiem), l. d.: 18 1002-48
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Andrzej NOWACKI (ur. 1953)
Nr katalogowy1312
190503-5, 2003
pastel, papier; 32 x 24 cm (wymiar arkusza), 19 x 18 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A.Nowacki 2003 (ołówkiem), l. d.: 190503-5
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
1 300 zł
Judyta SOBEL (1924-2012)
Nr katalogowy1313
Pastwisko, l. 50. XX w.
pastel, papier; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: [Sobel].
estymacja: 2 200 - 2 800 zł
sygn. p. d.: [Sobel].
estymacja: 2 200 - 2 800 zł
Piotr JARGUSZ (ur. 1960)
Nr katalogowy1315
Bez tytułu, 2010
akryl, papier; 123 x 96,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. pośrodku: Piotr Jargusz.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Felicja PACANOWSKA (1907 lub 1915 - 2002)
Nr katalogowy1316
Bez tytułu, 1961
olej, płótno; 55 x 38 cm;
sygn. p. d.: F. Pacanowska, dat. na odwrocie: 1961.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
2 400 zł
Nr katalogowy1317
Bez tytułu
olej, płótno; 81 x 100 cm.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Stanisław POZNAŃSKI (1909-1996)
Nr katalogowy1319
Kwiaty w pasiastym wazonie
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: ST. POZNAŃSKI.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
sygn. p. d.: ST. POZNAŃSKI.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
2 000 zł
Nr katalogowy1320
Bez tytułu
olej, płótno; 47 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: ST. POZNAŃSKI;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
sygn. l. d.: ST. POZNAŃSKI;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
1 800 zł
Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Nr katalogowy1321
Bez tytułu
olej, płótno; 27 x 42 cm;
sygn. p. d.: Jul. Narzyński.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. p. d.: Jul. Narzyński.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)
Nr katalogowy1323
Portret syna, 1991
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: AJPiwarski;
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
sygn. p. d.: AJPiwarski;
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Tadeusz WIECZOREK
Nr katalogowy1324
Przypływy, odpływy, 2001
akryl, płótno; 116 x 88, 5 cm;
na odwrocie opis autorski: Przypływy, odpływy / Wieczorek Tadeusz / akryl, 2001.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
1 800 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Nr katalogowy1325
Bez tytułu (80), 2018
akryl, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 18.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Witold ABAKO (ur. 1958)
Nr katalogowy1327
Interwały postfizykalne XXXV, 2012
akryl, płótno; 81,5 x 54 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO' 12, p. d.: XXXV;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Bronisława WILIMOWSKA (1909-2004)
Nr katalogowy1328
W letniej kawiarni
olej, płótno; 41 x 51 cm;
sygn. l. d.: BWilim;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. l. d.: BWilim;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 000 zł
Jan NALIWAJKO (ur. 1938)
Nr katalogowy1329
Kompozycja, 1968
olej, kolaż, płótno; 81,5 x 116,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Naliwajko 1968.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Jacek JARCZEWSKI (ur. 1962)
Nr katalogowy1331
Struktury niebieskie 2, 2017
technika własna (haptyczna), płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Eugeniusz ZEGADŁO (XX/XXI)
Nr katalogowy1333
Dzik
drewno polichromowane; 51 x 86 x 24 cm.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Izabela ROSTWOROWSKA
Nr katalogowy1335
Postać kobiety
brąz, podstawa z piaskowca, wys. całkowita: 31 cm.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Nr katalogowy1336
Głowa - breloczek
metal, wys. 4 cm;
sygn. na odwrocie: Mitoraj, oraz napis: amnesty / international.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
1 600 zł
Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)
Nr katalogowy401
Tannenberg-Denkmal 1, 2018/2019
ambrotypia, szkło, stal; 18 x 24 cm; 29 x 36 cm (wymiar w oprawie);
unikat; na odwrocie nalepka autorska z informacją o pracy.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)
Nr katalogowy403
Tannenberg-Denkmal 3, 2018/2019
ambrotypia, szkło, stal; 24 x 18 cm; 36 x 29 cm (wymiar w oprawie);
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Sławomir TOMAN (ur. 1966)
Nr katalogowy405
Bez tytułu, 2005
olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn., dat i opisany na odwrocie: SŁAWOMIR TOMAN/BEZ TYTUŁU/2005/OLEJ NA PŁÓTNIE.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Bartosz KOKOSIŃSKI (ur. 1984)
Nr katalogowy406
Exit, z cyklu: Szumy, 2019
olej, płótno; 100 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Bartosz Kokosiński 2019
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
7 000 zł