Paweł TKACZYK (ur. 1979)
Nr katalogowy: 426
Bez tytułu - 6 kompozycji, 2010
akwarela, papier; 29,7 x 42 cm;
sygn. i dat. na odwrocie pracy oraz na odwrocie oprawy: P. TKACZYK / 2010.
estymacja: 1 500 - 2 500 zł
Artysta multimedialny. Mieszka i pracuje w Warszawie. Maluje od 2008 roku. Ma na swoim koncie kilkaset obrazów w różnych technikach i tematyce, malarstwo figuratywne i abstrakcyjne, ponad dwadzieścia wystaw, kilka murali. Obrazy Tkaczyka znajdują się w prywatnych kolekcjach polskich i zagranicznych. Inna działalność´ artystyczna, w której się realizuje to fotografia i muzyka.
Wybrane wystawy indywidualne: 2018 - Malarstwo, Vitkac, Warszawa; 2017 - Malarstwo, Na Lato, Warszawa; 2017 - Fotografia, SNL Galeria, Warszawa; 2015 - Malarstwo, Galeria Kuratorium, Warszawa; 2014 - Fotografia, "WAR/SAW" - gwl*, Warszawa; 2012 - Malarstwo, „Atomowa wolność”, SKWER, Warszawa; 2010 - Malarstwo, Galeria Schody, Warszawa; 2010 - Malarstwo, ArtTu Galeria Sztuk Pięknych, Warszawa; 2009 - Malarstwo, „Sublimacje”, Hotel Europejski, Warszawa; 2008 - Malowanie muralu z Wilhelmem Sasnalem, OFF Festival, Mysłowice.