Stanisław POZNAŃSKI (1909-1996)
Nr katalogowy: 1319
Kwiaty w pasiastym wazonie
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: ST. POZNAŃSKI.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
sygn. p. d.: ST. POZNAŃSKI.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł