Nr katalogowy: 436

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 436
Różowe kwiaty, 1997
olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
na odwrocie napis autorski: JAN SZANCENBACH / RÓŻOWE KWIATY / 1997;
Obraz ujęty ...