Irena GERARD DE FESTENBERG (1915-?)
Nr katalogowy: 438
Na budowie, 1951
olej, płótno; 38 x 44,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Gerard Irena / 1951.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł