Nr katalogowy: 126

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 126

Róże żółte

olej, tektura; 35 x 50,5 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: a.karpiński;
na odwrocie napis autorski: "Róże" żółte / mal. / a.Karpiński / Kraków.