Kazimierz STABROWSKI (1869-1929)
Nr katalogowy: 123
Nenufary - Staw Jana Okunia
olej, płótno; 37,5 x 43,5 cm;
sygn. l. d.: KStabrowski;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
sygn. l. d.: KStabrowski;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł