Adam NIEMCZYC (1914-2009)
Nr katalogowy: 333
Samoudręka, 1995
akwarela, gwasz, papier; 73,5 x 53,5 cm;
sygn. i dat. p.d. monogramem wiązanym "AN." , "1995";