Niezidentyfikowany malarz zachodnioeuropejski
Nr katalogowy: 168
Riwiera Włoska
olej, płótno naklejone na tekturę; 54 x 67 cm;
niezidentyfikowany malarz zachodnioeuropejski, przed 1945 r.;