Stefan DOMARADZKI (1897-1983)
Nr katalogowy: 155
Pejzaż z drogą, ok. 1920
olej, tektura; 24 x 37,5 cm;
sygn. l. d. „S. Domaradzki”;
sygn. l. d. „S. Domaradzki”;