Nr katalogowy: 35

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 35

Portret P. Wandy P. z owocami

olej, płótno; 54 x 42 cm;
na odwrocie (na płótnie) oł. "187", "38 ol".