Nr katalogowy: 22

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

Nr katalogowy: 22
Szkice trzech aktów kobiecych

ołówek, karton, tektura, 25,5 x 18 cm;
sygn. p.d. "H. Stażewski”;
przedarcia (podklejone), drobne ubytki.
Rysunek ze...