Nr katalogowy: 21

Piotr RYPSON (ur. 1956)

Nr katalogowy: 21
Nadzieja

olej, płótno; 54,5 x 33,5 cm;
sygn. p. d. "prypson";
na odwrocie autorskie, napisy: "Piotr /RYPSON /Nadzieja /RYPS".
Kryty...