Nr katalogowy: 14

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

Nr katalogowy: 14
Stare spichlerze w Grudziądzu

litografia barwna, karton; 26,5 x 37,5 cm;
sygn. na kamieniu l. d. "W. Taranczewski".