Nr katalogowy: 1161

Franciszek STREITT (1839-1890)

Nr katalogowy: 1161

W altanie

olej, płótno; 120,5 x 80 cm;
Na odwrocie stempel sklepu dla plastyków / składu płócien.
estymacja: 60 000 - 70 000 zł