Nr katalogowy: 619
Komplet sztućców do pieczystego w etui
srebro próby 1 z głową Minerwy, stal;
Paryż, k. XIX w.
składający się z widelca, noża i trzymacza do mięsa; trzonki zdobione reliefowym ornamentem
rocaillowym z monogramem wiązanym FC. Ostrze noża stalowe z napisem PARIS. Sztućce
umieszczone w etui introligatorskim wyłożonym seledynową tkaniną ze złoconym monogramem
na wieczku FC;
srebro próby 1 z głową Minerwy, stal; nóż - dł. 32,7 cm, widelec - dł. 28,5 cm;
trzymacz - dł. 28,5 cm. Paryż, k. XIX w.