na czterech lwich łapach, dolna partia korpusu wybrzuszona dekorowana puklami, od frontu
otwór na kluczyk; nakrywka obwiedziona pasem kimationu, zwieńczona figurką orła, wnętrze
złocone; srebro próby 12; wys. 14,5 cm, szer. 16,7 cm, głęb. 11 cm; waga 423 g.
Polska, złotnik Baumann, lata 30-40. XIX w.