Nr katalogowy: 511
Talerz serwisowy, z dekoracją kwiatową
Polska, Baranówka, 1806-1827
płytki; w lustrze bukiet z fioletowo-żółtym tulipanem i polnymi bratkami, na gładkim
kołnierzu trzy rzuty gałązek kwiatowych (przetarcia dekoracji malarskiej w lustrze
i szkliwa); porcelana, farby naszkliwne; wys. 3,6 cm, średn. 24,6 cm;
sygn. brązem naszkliwnym: Baranówka i 8.; Polska, Baranówka, 1806-1827