Nr katalogowy: 510
Talerz serwisowy, z brązową winoroślą
Polska, Baranówka, ok. 1805
płytki; wokół kołnierza szlak stylizowanej brązowej winorośli z owocami,
w lustrze - trzy rzuty listków winorośli, brzeg złocony (przetarcia dekoracji i szkliwa,
lekko przetarte złocenia); porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 2,8 cm, średn. 24,5 cm;
sygn. brązem ceglastym naszkliwnie: Baranówka i 6; powyżej napisu niebieskie
naszkliwne trzy gwiazdki. Polska, Baranówka, ok. 1805