Nr katalogowy: 509
Próbnik z wzorami ornamentów
Polska, Ćmielów, XX w. (okres powojenny)
prostokątna plakietka z 5 próbkami ornamentów, opisanymi z lewej strony numerem wzoru: 2277,
2278, 2274, 535, 521; porcelana, farby naszkliwne, srebrzenia i złocenia - druk; 13,8 x 8,8 cm;
sygn. wyciskiem: Ć w trójkącie, niżej: ĆMIELÓW i cztery kropki, druk zielono - szary: Ć w trójkącie,
niżej: ĆMIELÓW.