Malarz nieokreślony, niemiecki, XVIII w.
Nr katalogowy: 265
Pejzaż ze sztafażem i widokiem
Frankfurtu w tle
olej, płótno, 46 x 71,5 cm;
Frankfurtu w tle
olej, płótno, 46 x 71,5 cm;
na odwrocie napis: Merian p 1696.
Fantastyczny widok Frankfurtu na podstawie grafiki Matthäusa Meriana Starszego (1593- 1650), wzbogacony o sztafaż.