Tadeusz WAŚKOWSKI (1883-1966)
Nr katalogowy: 116
Głowa żołnierza, po 1945
ołówek, akwarela, papier,
39,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy).;
sygn. p. d.: Tadeusz Waśkowski