Artysta nierozpoznany, XX w.
Nr katalogowy: 113
Alegoryczne i rzeczywiste przedstawienia
zwyczajnych i nadzwyczajnych wydarzeń wojennych;
litografia barwna, papier,
47 x 62 cm (w świetle oprawy)