Stanisław WITKIEWICZ (1851-1915)
Nr katalogowy: 2
Scena wiejska
akwarela, papier, 26,5 x 20,5 cm;
sygn. p. d.: S. WITKIEWICZ
sygn. p. d.: S. WITKIEWICZ
Pochodzi od rodziny artysty;
reprod. w: Stanisław Witkiewicz (1851-1915), Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem, Zakopane 1996, s. 77, poz. 73 (bez ilustracji)