Nr katalogowy: 446

Jerzy KAŁUCKI (ur. 1931)

Nr katalogowy: 446
Przebieg XXVII, 2013
akryl, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na krośnie: Jerzy Kałucki 2013,
na płótnie tytuł: "PRZEBIEG XXVII".