Nr katalogowy: 446

Jerzy KAŁUCKI (ur. 1931)

Nr katalogowy: 446

Przebieg XXVII, 2013

akryl, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na krośnie: Jerzy Kałucki 2013,
estymacja: 43 000 - 53 000 zł