Nr katalogowy: 443

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Nr katalogowy: 443
Bez tytułu - tryptyk, 1998
olej, płótno; 50 x 50 cm (każdy);
sygn. i dat. na odwrocie (każdy): L. Tarasewicz 1998.

"Nowoczesność oswojona"
"W całej posta...