Nr katalogowy: 442

Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)

Nr katalogowy: 442
Kompozycja z fakturą VII, 1962
olej, aplikacja, płótno; 89 x 54 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ROMAN ARTYMOWSKI / KOMPOZYCJA Z FAKTURĄ VII / 1962.
Obraz ekspono...