Nr katalogowy: 436

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 436
Rytmy jesienne, 2011
olej, płótno; 70 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: J Kraupe;
na odwrocie opis autorski: JANINA KRAUPE / "RYTMY JESIENNE" / OLEJ 2011.