Nr katalogowy: 435

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 435
Pejzaż norweski z łódką, 1984
olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
na odwrocie opis autorski: JAN / SZANCENBACH / PEJZAŻ NORWESKI / Z ŁÓDKĄ / 1984.