Nr katalogowy: 435

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 435

Pejzaż norweski z łódką, 1984

olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł