Nr katalogowy: 429

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Nr katalogowy: 429

Mięso,1996

olej, płótno; 46 x 37,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: JACEK SIENICKI / 96 (ryta w farbie końcówką pędzla).
estymacja: 27 000 - 34 000 zł