Nr katalogowy: 429

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Nr katalogowy: 429
Mięso,1996
olej, płótno; 46 x 37,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: JACEK SIENICKI / 96 (ryta w farbie końcówką pędzla).