Nr katalogowy: 426

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 426
Obraz 1899, Wieś Kamion - Biała Dama, 1995
olej, płyta, 41 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: Duda Gracz. 1899 / 1995.