Nr katalogowy: 424

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 424
Piłowanie, 1991
akryl, płótno; 53 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Franciszek Maśluszczak 1991;