Nr katalogowy: 423

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 423

Ściana, z cyklu: Podróże autostopem, 1983

olej, płótno; 97 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: IX-269-886 E.DWURNIK.83;