Nr katalogowy: 416

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

Nr katalogowy: 416
Płonąca przestrzeń, 1979
olej, akryl, płótno; 65 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: J. Tchórzewski 79. / "PŁONĄCA PRZESTRZEŃ" / akryl-olej.
Obraz ekspono...